BAŞKANIN MESAJI

BAŞKANIN MESAJI

DERNEK BAŞKANIMIZ A.TURGUT BERBEROĞLU'NUN MESAJI


Değerli Hemşehrilerim,

            Büyükçekmece Rizeliler derneği olarak Avcılar, Beylikdüzü ve Esenyurt ilçelerimizi kapsayan bir şekilde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

            Yönetim kurulu arkadaşlarım başta olmak üzere çok değerli katkıları olan hemşehrilerime , Rizeli olmadığı halde Derneğimizin çalışmalarını beğenip Onursal üye olan , etkinliklerimize destek veren arkadaşlarımıza özellikle teşekkür etmek istiyorum. Çok önemli bir hemşehricilik anlayışı içinde olduğumuzu rahatlıkla ifade edebiliyorum.

            26.10.2014 Pazar günü başlayan ve halen devam etmekte olan kahvaltı buluşmalarımız tanışmamız, kaynaşmamız yöresel etkinliklerimizi dar imkanlar çerçevesinde de olsa yaşamamıza katkı sağlayan bir etkinlik vesilesi olmuştur.

            Bu sayede, yöresel yaşantımızı burada yaşamak; üzüntülü Pazar günlerimiz hariç her Pazar günü canlı müzik eşliğinde atma türkülerle horonumuzu oynuyor , muhlamamızı , laz böreğimizi vs yöresel yemeklerimizi yiyoruz. Bu faaliyetimizde el emeğiyle hazırladığı yöresel yemeklerle kahvaltımıza katılan, bağından bahçesinden topladığı kokulu üzümüyle, elmasıyla, armuduyla  soframızı zenginleştiren onlarca hemşehrime özellikle teşekkür ediyorum.

            Zaman zaman Sayın Kaymakamımız Mustafa Hulusi Arat beyefendi, Belediye Başkanımız Dr. Hasan Akgün, Beylikdüzü Belediye Başkanı Sn. Ekrem İmamoğlu , Belediye Başkan Yardımcılarımız çok değerli hemşehrilerimiz Sn. Reşit Oral , Sn. Ömer Kazancı ayrıca Büyükçekmece Baş Savcımız Sn. Hikmet Gülay bey ve her partiden siyasetcilerimiz bu etkinliklerimize onur vermektedirler. 

            Hemşehrilerim başta olmak üzere herkese sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Bizi mutlaka takip edin. Bu yolda önerilerinizi, tenkit ve temennilerinizi mutlaka bekliyoruz.

A.Turgut BERBEROĞLU

Yönetim Kurulu Başkanı

Reklamlar

Bu alana reklam verebilirsiniz... Bu alana reklam verebilirsiniz... Bu alana reklam verebilirsiniz...

Sosyal Ağda Biz

Hakkımızda

Derneğimiz 2013 yılında İstanbul Büyükçekmece'de Büyükçekmece Rizeliler Derneği olarak kurulmuş olup, bir çok etkinlik ve organizsonlar düzenlemiştir...devamı...

Bizi Takip Edin

Bize Ulaşın

Dizdariye Mahallesi Hasan Reis Sokak Gül Apt No:3/6 (Havuzbaş Mevkii) B.Çekmece İstanbul

T: +90 (212) 883 21 61

F: +90 (212) 881 12 50

info@buyukcekmecerizeliler.com

Copyrights 2013 - Büyükçekmece Rizeliler Derneği

tasarım kartiarti.com K++ Yazılım ve Ajans Hizmetleri